НА СУМЩИНІ ОСВІТА БЕЗ КОРУПЦІЇ

Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» активно шириться Сумщиною.

Безымянный

Так зокрема представники органів юстиції провели правові флешмоби для студентства у навчальних закладах Сум, Великої Писарівки, Глухова, Конотопа, Кролевця, Лебедина, Путивля, Ромен та Шостки.

Спеціалісти органів юстиції наголошують: дуже важливо сформувати у молодого покоління нову правову свідомість.

Захистити свої права може кожен, головне – знати, як це правильно робити.

І у цьому – покликання загальнонаціонального проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!».

Фахівці обласної юстиції продовжують активно інформувати громадян щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті у правовий спосіб.

Більше інформації про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» ви можете дізнатися на онлайн-платформі http://pravo.minjust.gov.ua/ . Знаю! Дію! Захищаю!

#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ПРАВОВА_ДОПОМОГА  #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО #КОМАНДА #ПЕРЕМОГА