Про утворення робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку міста Глухова

ГЛУХІВСЬКА  МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

М І С Ь К О Г О    Г О Л О В И

24.06.2016                                м. Глухів                                   № 147-ОД

Про утворення робочої групи

з питань залучення інвестицій

в економіку міста Глухова

З метою активізації та налагодження в місті Глухові системної роботи по залученню інвестицій, керуючись підпунктом 3 пункту «б» статті 28, пунктом 20 частини четвертої статті 42 та частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити робочу групу з питань залучення інвестицій в економіку міста Глухова та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про робочу групу з питань залучення інвестицій в економіку міста Глухова (додається).

3. Організацію виконання цього розпорядження покласти накеруючу справами виконавчого комітету міської ради Гаврильченко О.О.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                             М.Терещенко