Інвестиційна діяльність

Про доповнення до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2017 році

ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ
П'ЯТА СЕСІЯ
ДРУГЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

29.06.2017 м.Глухів №238

Розглянувши подання  начальника управління соціально-економічного розвитку міської ради Сухоручкіної Л.О. на підставі звернення голови ради клубу Глухівського громадського дельтапланерного клубу «Авіакомпанія» Понирка О.К. про доповнення до переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2017 році, відповідно до  статей 5, 8, 12, 15 Закону України  « Про приватизацію державного майна», статей 2, 4, 5, Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», керуючись статтею 25,                пунктом 30 частини першої статті 26 та частинами 5,6 статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада ВИРІШИЛА:

1. Доповнити перелік об'єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2017 році, затверджений рішенням міської ради від 21.02.2017 року № 189 «Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади міста, які підлягають приватизації у 2017 році»  пунктом:

«1.4. нежитлова будівля загальною площею 65,3  кв. м., що знаходиться за адресою: 41400, м. Глухів, вул. Київський шлях, 62 спосіб приватизації – продаж на аукціоні».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Демішеву О.М. та на комісію з питань управління житлово-комунальним господарством, транспорту, зв’язку, торгово-побутового обслуговування населення та розвитку підприємництва (голова Смирнова Т.М.).

Міський голова                                                                     М. Терещенко