Інвестиційна діяльність

Оголошення про намір щодо передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Глухів, вулиця Героїв Крут, 3, площею 36 кв.м.

Орган управління майном: виконавчий комітет Глухівської міської ради

Строк оренди: 2 роки 11 місяців

Мета використання орендованого об’єкта: для розміщення майстерні з пошиву та ремонту одягу.

Орендна плата: стартова орендна ставка при розрахунку орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Глухів та пропорцій її розподілу, затвердженої рішенням міської ради від 28.11.2012 року № 465, становить 5%.

Заяви про намір та додаткові документи щодо оренди зазначеного майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів, приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка,6 каб.№14, тел.2-61-16.

У разі наявності двох або більше заяв про оренду буде оголошено конкурс на право оренди цього майна.

Виконавчий комітет міської ради