Інвестиційна діяльність

Інформація про продаж об’єкта нерухомого майна на аукціоні

Продавець: ГЛУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА.

Особа, уповноважена проводити торги:
ТОВ «УКРТОРГПРОМ» - асоційований член (брокерська контора №15) Української Універсальної товарної біржі.

Лот № 1: нежитлова споруда (колишня автомийка), загальною площею 63,4 кв.м.
Місце знаходження майна: Сумська область, м. Глухів, вул. Києво-Московська, 17.
Опис  майна: Нежитлова споруда (колишня автомийка), розташована на відстані – 2 км від центру міста. Під’їздні шляхи до неї – асфальтована дорога. Технічний стан- незадовільний і потребує ремонту. Характеристика конструктивних елементів: стіни – цегла; фундамент – бетон; покрівля – метал; перекриття — дерево; підлога – бетон; отвори – двері – дерево, ворота - метал; оздоблювальні роботи — без оздоблення; комунікації - відсутні.
Зазначена споруда розташована на земельній ділянці, площею 0,0200 га, кадастровий номер 5910300000:01:009:0680, обмеження у використанні - не зареєстровані,  цільове призначення- для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Початкова ціна продажу лота № 1: 65 500,00 грн, без ПДВ.

Лот № 2: нежитлове приміщення, загальною площею 109,9 кв.м.
Місце знаходження майна: Сумська область, м. Глухів, вул. Руднєва, 7.
Опис  майна: Нежитлова будівля розташована на околиці населеного пункту міста Глухів. Під’їздні шляхи до неї – асфальтована дорога. Технічний стан - ветхий, конструктивні елементи - аварійні і потребують заміни. Характеристика конструктивних елементів: стіни – рублені з колод; фундамент – бетон; покрівля – відсутня; перекриття — дерево; підлога – відсутня; отвори – вікна і двері відсутні (вибиті); оздоблювальні роботи — без оздоблення; комунікації - відсутні.
Зазначене приміщення розташоване на земельній ділянці, площею 0,1 га, кадастровий номер 5910300000:01:002:0380, обмеження у використанні - не зареєстровані,  цільове призначення - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови.
Початкова ціна продажу лота № 2: 19 800,00 грн, без ПДВ.

Умови продажу та експлуатації:
- використання об’єкта: комерційні цілі;
- засоби платежу для юридичних та фізичних осіб - грошові кошти;
- у випадку відмови від підписання Покупцем протоколу аукціону або договору купівлі-продажу майна, гарантійний внесок Покупцеві (Переможцю аукціону) не повертається;
- сума грошових коштів у розмірі 10% початкової ціни об’єкта (гарантійний внесок)  Переможця зараховується Покупцеві (Переможцю аукціону) у встановленому порядку як винагорода ТОВ «УКРТОРГПРОМ». У випадку, якщо сума гарантійного внеску є недостатньою для зарахування винагороди, то Переможець аукціону доплачує недостатню суму на розрахунковий рахунок ТОВ «УКРТОРГПРОМ»;
- гарантійний внесок повертається іншим учасникам після закінчення аукціону, у десятиденний строк;
- сума винагороди складає 10 % від кінцевої суми продажу об’єкта від Покупця (Переможця аукціону) за кожний лот окремо;
- Покупець (Переможець аукціону) за лотом № 1 відшкодовує усі витрати, пов'язані з організацією аукціону, зокрема на:

1) проведення технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна на розрахунковий рахунок ПП “УКРТОРГПРОМ” у сумі 1105,34 грн.;

2) розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розрахунковий рахунок ПП “УКРТОРГПРОМ” у сумі 5000,00 грн.;

3) здійснення послуг з незалежної оцінки майна на розрахунковий рахунок ТОВ “АНТЕЙ ІНВЕСТ ГРУП” у сумі 4000,00 грн.;
- Покупець (Переможець аукціону) за лотом № 2 відшкодовує усі витрати, пов'язані з організацією аукціону, зокрема на:

1) проведення технічної інвентаризації об’єкта нерухомого майна на розрахунковий рахунок ПП “УКРТОРГПРОМ” у сумі 1169,29 грн.;

- проведення розрахунків за придбане майно здійснюється між Покупцем і Продавцем згідно з договором купівлі-продажу майна.

Сума грошових коштів, що має вноситися покупцями, в розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта (гарантійний внесок) за лот № 1 : 6550,00 грн., у т.ч. ПДВ.

Сума грошових коштів, що має вноситися покупцями, в розмірі 10% початкової ціни продажу об’єкта (гарантійний внесок) за лот № 2 : 1980,00 грн., у т.ч. ПДВ.

Реєстраційний внесок: 17 грн., у т.ч. ПДВ.
Банківські реквізити для сплати гарантійного та реєстраційного внесків (окремо):
Отримувач: ТОВ «УКРТОРГПРОМ»
Код отримувача (ЄДПРОУ): 21644535
Банк отримувача: відділення № 34 ПАТ “Банк “Грант”
Код банку отримувача (МФО): 351607
Рахунок отримувача: 26007834662511
Банківські реквізити для сплати ціни продажу об’єкта:
Отримувач: Глухівська міська рада Сумської області/ Управління соціально-економічного розвитку, юридична адреса: м. Глухів, вул. Шевченка буд. 6
Р/р: 37328006002996, ГУ ДКСУ Сумської області
МФО: 837013.
Код ЄДРПОУ: 33875087.

Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні –  3 дні до  початку аукціону.
Час та місце особистого ознайомлення з об’єктами: у будь-який час, за адресою:
Сумська область, м. Глухів, вул. вул. Києво-Московська, 17 (лот № 1) та  за адресою: Сумська область, м. Глухів, вул. вул. Руднєва, 7 (лот № 2).

Час та місце проведення аукціону: 29 червня 2017 року об 11:00 год. за адресою:
Сумська обл., м. Глухів, вул. Шевченка, 6 (актова зала).

Крок аукціону: 10 % початкової ціни лота.
За детальною інформацією звертайтесь з моменту публікації оголошення про продаж об’єкта до дня припинення прийняття заяв на участь в аукціоні в робочі дні до Брокерської контори № 15 за адресою: Сумська область, м. Шостка, вул. К.Маркса, 8/1, або за тел. (05449) 2-13-27 з 9-00 год. до 17-00 год..