Інвестиційна діяльність

Програма ЄС “Еразмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Enterpreuners)

         Відповідно до інформації Сумської обласної державної адміністрації повідомляємо про Програму ЄС “Ерасмус для молодих підприємців” (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС “Конкурентноспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) 2014-2020”.

     Програма транскордонного обміну надає можливість новим підприємцям набуття навичок і знань у досвідчених підприємців в країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям — дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започаткувати співробітництво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки.

     Програма фінансується Єврокомісією і здійснюється в країнах-учасниках за допомоги обраних Єврокомісією місцевих контактних пунктів.

     У разі прийняття рішення про участь у Програмі, просимо звертатися за посиланням: http://bit.ly/2ouGnVL. У разі відутності відповідного контактного пункту в Україні, українські кандидати мають право звернутися до будь-якого контактного пункту в сусідніх країнах (наприклад, у Польщі, Словаччині або Угорщині).

   З детальною інформацією з практичних та фінансових питань щодо участі у Програмі можна ознайомитись на веб-сторінці самої Програми за посиланням: http://bit.ly/1xW19N9, а також e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області
mishel
ТЕРЕЩЕНКО МІШЕЛЬ

міський голова

41400 Україна, Сумська обл., м.Глухів, вул.Шевченка 6
Tел.: (05444) 2 21 15
Факс.: (05444) 3 27 56
Email: glhgor@ukr.net