Інвестиційна діяльність

Оголошення про намір щодо передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів.

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення розташованого за адресою: м. Глухів, вулиця Спаська,20, площею 47,7 кв.м.

Орган управління майном: виконавчий комітет Глухівської міської ради.

Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Мета використання орендованого об’єкта: для розміщення офісних приміщень.

Орендна плата: стартова орендна ставка при розрахунку орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться  в комунальній власності територіальної громади міста Глухів та пропорцій її розподілу, затвердженої рішенням міської ради від 28.11.2012 року №465, становить 18%.

Заяви про намір та додаткові документи щодо оренди зазначеного майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів, приймаються протягом 10 робочих днів з дня опублікування оголошення за адресою:                            м. Глухів, вул. Шевченка,6 каб. №14, тел. 2-61-16.

У разі наявності двох або більше заяв про оренду буде оголошено конкурс на право оренди цього майна.