Інвестиційна діяльність

Оголошення про намір щодо передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів

Назва об'єкта оренди, його місцезнаходження: нежитлове приміщення, розташоване за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 15, площею 19,86 кв.м.

Балансоутримувач майна: управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради.

Орган управління майном: виконавчий комітет Глухівської міської ради.

Строк оренди: 2 роки 11 місяців.

Мета використання орендованого об'єкта: для розміщення офісних приміщень.

Орендна плата: стартова орендна ставка при розрахунку орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності територіальної громади міста Глухів та пропорцій її розподілу, затвердженої рішенням міської ради від 28.11.2012 року №465, становить 18%.

Заяви про намір і додаткові документи щодо оренди зазначеного майна комунальній власності територіальної громади міста Глухів приймаються протягом 10 робочих днів з моменту опублікування оголошення за адресою: м. Глухів, вул. Спаська, 15, каб.№3, тел.:2-23-56.

У разі наявності двох або більше заяв про оренду буде оголошено конкурс на право оренди цього майна.

Управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради