Інвестиційна діяльність

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ЩОДО ПЕРЕДАЧІ В ОРЕНДУ МАЙНА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ МІСТА ГЛУХІВ

Назва об'єкта оренди, його місце знаходження:нежитлове приміщення розташоване за адресою: м. Глухів, вулиця Терещенків, 34, площею144,9 кв. м.

Орган управління майном: виконавчий комітет Глухівської міської ради

Строк оренди : 2 роки 11 місяців

Мета використання орендованого об'єкта : для розміщення фізкультурно – оздоровчих закладів для дітей та молоді.

Орендна плата :стартова орендна ставка при розрахунку орендної плати відповідно до Методики розрахунку орендної пла­ти за майно, що знаходиться в комунальній власності територі­альної громади міста Глухів та пропорцій її розподілу, затверд­женої рішенням міської ради від 28.11.2012 року № 465, стано­вить 5%.

Заяви про намір та додаткові документи щодо оренди зазна­ченого майна комунальної власності територіальної громади міста Глухів, приймаються протягом 10 робочих днів з дня опуб­лікування оголошення за адресою : м. Глухів, площа Рудченка,1 тел.2-43-48.

У разі наявності двох або більше заяв про оренду буде оголо­шено конкурс на право оренди цього майна.

Виконавчий комітет міської ради