Звернення

Голові Верховної Ради України

Парубію А.В.

 

В.о. Міністра охорони здоров’я України 

Супрун У.

Голові 

                                                                                                         Сумської обласної державної адміністрації                                 

Клочку М.О.

 

Голові 

Сумської обласної ради

Токарю В.М.

Звернення

 

     Ми, Громадська рада при виконавчому комітеті  Глухівської міської ради, яка представляє інститути громадянського суспільства міста Глухова, звертаємося до Вас щодо питання  включення міста Глухова до проекту поділу території Сумської області, як центру адміністративно-територіального району та центру госпітального округу  у зв’язку з провадженням  адміністративно-територіальної реформи в Україні.

     Безумовною вимогою вищевказаної реформи є врахування думки мешканців регіону, враховуючи, що така реформа, перш за все, повинна слугувати задоволенню потреб місцевих громад, і вирішенню їх реальних проблем. При створенні нових адміністративно-територіальних одиниць повинні враховуватись історичні та географічні особливості кожної окремо взятої адміністративної одиниці. Місто Глухів розташоване на перетині двох основних автомагістралей України, траси Кіпті-Глухів-Бачівськ та траси Харків-Суми-Глухів-Новгород-Сіверський, має найкращі можливості транспортної доступності та зручності для населення всього північного регіону Сумської області.

     Глухів – остання столиця гетьманської та Лівобережної України, місто з багатою й давньою історією, що має неабиякий культурний  та туристичний потенціал. На території Глухова знаходиться національний заповідник (52 пам'ятки) , старовинні храми, музеї.

    Наше місто, у порівнянні з іншими містами північного регіону Сумської області, має високий освітній та науковий потенціал. Тут знаходиться найстаріший в Україні вищий педагогічний навчальний заклад – Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, а також – всесвітньовідомий науково-дослідний інститут луб’яних культур.

    Глухів має відповідні інфраструктурні можливості та необхідну медичну базу для виконання функцій центру. Є необхідний кадровий потенціал, ряд фундаментальних навчальних, наукових та кадрових закладів, притаманних адміністративному центру. Відбувається активне зміцнення матеріально-технічної бази лікарні, співробітництво з благодійними організаціями («ФАРМВАРТА», Американський госпіталь у Парижі, Фундація "Українці в Нідерландах").

    На території міста Глухова розташовано дві військові частини, які базуються на постійній основі, обслуговуються на базі Глухівської ЦРЛ, і тому визначення Глухова, як центру територіально-адміністративної одиниці буде сприяти зміцненню обороноздатності регіону в цілому.

Тому просимо Вас:

1. Включити місто Глухів до плану поділу області на адміністративно-територіального району - як центру.

2.  Включити місто Глухів до поділу території області на госпітальні округи - як центр госпітального округу.

     Просимо наполегливо Вашого сприяння у затвердженні зазначених планів.

З повагою,

Громадська рада при виконавчому комітеті  Глухівської міської ради

  Глухів  
gerb sm2017 © Всі права захищено.
Глухівська міська рада Сумської області