Список представників інститутів громадянського суспільства, яким було відмовлено в участі в установчих зборів

Мехедок Олександр Григорович від ГО «Союз робітників» - не подано копії виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку.

Сенченко Ольга   Миколаївна - від Творча спілка - Літературно-мистецьке об’єднання «Українська хвиля» - не подано копії виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку, а також інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази  персональних даних його членів згоди  делегованого ним представника на обробку його персональних даних.