Семінар-навчання у «Сонячному»

Табір «Сонячний» відкрив свої двері для дітлахів. З метою попередження виробничого травматизму з посадовими особами та обслуговуючим персоналом начальник Глухівського відділення Фонду соціального страхування Л.Забара разом із страховим експертом С.Пищолою провели семінар-навчання. Страховим експертом  акцентовано увагу на питаннях  дотримання правил техніки безпеки.

Директор табору Т.П.Сторієва уживає необхідних заходів для створення безпечних і нешкідливих умов, виконання санітарно-гігієнічних норм і вимог з охорони праці під час проведення відпочинку; контролює і надає методичну допомогу вихователям табору з питань створення безпечних і нешкідливих умов праці й відпочинку вихованців; проводить навчання та щоденні інструктажі з охорони праці вихователів та інших осіб, які залучені до роботи у таборі.

13 0938

Важливо завжди пам'ятати, що небезпечною є не сама природа, а неправильні дії людини при спілкуванні з нею. Основні причини подібних нещасних випадків - непоінформованість про можливу небезпеку, надмірна самовпевненість, інколи і повне ігнорування правил особистої безпеки. Обов'язок кожного педагога, вихователя - знати основні правила надання першої допомоги в екстремальних випадках.