На Путивльщині і Глухівщині відзначили День охорони праці

Працівники Глухівського відділення УВД ФСС України в Сумській області активно долучились до заходів з нагоди Дня охорони праці. Так, начальник відділення Лариса Забара разом із страховим експертом взяли участь у засіданні «круглого столу» під головуванням голови Путивльської районної ради Євгена Южакова, на якому і обговорили питання покращення безпеки праці з керівниками агрофірм Путивльщини, представниками органів місцевого самоврядування та профспілковим активом району.

02 1501

Разом із представниками Путивльської районної ради завітали до вихованців путивльської школи-інтернату, де нагородили переможців і учасників конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» дипломами та солодощами.

02 1503

Також цього дня соцстрахівці завітали і до учнів Глухівської школи-інтернату, ЗОШ№6 та Школи №5 для підведення підсумків конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»  та нагородили дітлахів солодощами.

02 1502

А ось у медичному училищі було проведено виховну годину із студентами на тему: «Захищене і здорове покоління».

02 1504