Потерпілі на виробництві забезпечені ліками безоплатно

Фонд соціального страхування України реалізовує програму фінансування лікарських засобів і виробів медичного призначення, що необхідні потерпілим на виробництві, в обсязі 100% потреби.

За словами начальника Глухівського відділення Фонду соціального страхування Лариси Забари, програма забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення доступна потерпілим на виробництві жителям Глухівщини та Путивльщини. Участь в програмі беруть аптечні заклади м.Глухова та м.Путивля, яким Фонд соціального страхування відшкодовує вартість відпущених препаратів.

«Одна з головних функцій Фонду – у разі виробничого травматизму або професійної хвороби гарантувати людині, по-перше, компенсацію втраченого заробітку і, по-друге, фінансування відновлення її здоров’я та працездатності. Для цього ФССУ у повному обсязі фінансує надання потерпілим на виробництві медичної допомоги: від оплати діагностики, операцій і анестезії до забезпечення всіма потрібними ліками, гігієнічними виробами, медичним наглядом, протезуванням і відновним лікуванням за прямими наслідками страхового випадку», – наголошує Лариса Забара.

Право на отримання лікарських засобів за рахунок коштів Фонду соцстрахування має кожен потерпілий внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Фондом фінансується 100% вартості препаратів та медвиробів, потреба в яких визначена МСЕК та лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я. Забезпечення відбувається в повному обсязі відповідно до потреби впродовж усього періоду до відновлення здоров’я.