Скликання засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради

Відповідно до регламенту виконавчих органів Глухівської міської ради, керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42, статтею 53, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Скликати  19 червня 2024 року о 10 годині  засідання виконавчого комітету Глухівської міської ради з порядком денним:
  1.1. Про передачу в приватну власність житлового приміщення у гуртожитку.
Готує: управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради.
Доповідає: Сухоручкіна Людмила Олексіївна – начальник управління соціально-економічного розвитку Глухівської міської ради.
1.2. Про надання одноразової грошової допомоги.
Готує: управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.
Доповідає: Попова Зінаїда Олександрівна – в.о. начальника управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.
1.3. Про затвердження складу дорадчих органів  при виконавчому комітеті
Глухівської міської ради в новій редакції.
Готує: управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.
1.4. Про встановлення факту здійснення особою  догляду (постійного догляду).
Готує: управління соціального захисту населення Глухівської міської ради.
 1.5. Про призначення стипендій міського голови обдарованим і талановитим учням закладів освіти на території Глухівської міської ради.
Готує: відділ освіти Глухівської міської ради.
Доповідає: Юдіна Оксана Олександрівна – начальник відділу освіти Глухівської міської ради.
1.6. Про звільнення від сплати за харчування вихованців закладів дошкільної освіти на території Глухівської міської ради.
Готує: відділ освіти Глухівської міської ради.
1.7. Про взяття на квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, взяття на соціальний квартирний облік дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.
Готує: управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради.
Доповідає: Третяк Анастасія Юріївна – начальник управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради.
1.8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради від 21.01.2021 № 15 «Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються у центрі надання адміністративних послуг Глухівської міської ради та на віддаленому робочому місці адміністратора».
  Готує: відділ «Центр надання адміністративних послуг» Глухівської міської ради.
Доповідає: Щебедько Олена Миколаївна – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Глухівської міської ради.
1.9. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Готує: Служба у справах дітей Глухівської міської ради.
Доповідає: Галушка Ірина Юріївна – начальник Служби у справах дітей Глухівської міської ради.
1.10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради від 25.11.2022 № 268 «Про створення оперативного штабу оборони м. Глухів».
Готує: відділ з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
Доповідає: Дєдіщева Ірина Миколаївна – начальник відділу з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
        1.11. Про створення комісії щодо взяття громадян України віком від 17 до 25 років на військовий облік призовників.
Доповідає: Дєдіщева Ірина Миколаївна – начальник відділу з питань інформаційної та правоохоронної діяльності апарату Глухівської міської ради та її виконавчого комітету.
1.12. Про затвердження складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Глухівської міської ради.
  1.13. Про план роботи виконавчого комітету Глухівської міської ради на ІІІ квартал 2024 року.
Готує: організаційно-контрольний відділ апарату міської ради та її виконавчого комітету Глухівської міської ради.
        Доповідає: Бондарева Тетяна Василівна  – начальник організаційно-контрольного відділу апарату міської ради та її виконавчого комітету Глухівської міської ради.
1.14. Про розміщення на Дошці Пам’яті «Герої нашої громади» фотопортрету військових.
         1.15. Інші питання.
  1. Контроль за організацією виконання цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Васильєву М.І.

gerb sayt2024 © Всі права захищено.