Скликання першого пленарного засідання десятої сесії міської ради восьмого скликання

Відповідно до пункту 20 частини четвертої статті 42, частин четвертої та п’ятої статті 46 та частини восьмої статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
  1. Скликати перше пленарне засідання десятої сесії міської ради восьмого скликання  24 вересня  2021 року о 10.00  в залі засідань міської ради.
  2. На розгляд першого пленарного засідання  десятої сесії міської ради винести питання:
2.1.Про затвердження Стратегії сталого розвитку Глухівської міської ради на 2021-2027 роки.
2.2.Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Глухівській міській раді.
2.3.Про утворення старостинських округів Глухівської міської ради.
2.4.Про формування та затвердження персонального складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської міської ради.
2.5.Про внесення змін до переліку філій комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 16.12.2020 №53 «Про створення комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради».
2.6.Про прийняття майна в комунальну власність Глухівської міської ради.
2.7.Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунальних підприємств Глухівської міської ради на 2021 рік.
2.8.Про надання дозволу на передачу у безоплатне користування майна комунальної власності Глухівської міської ради.
2.9.Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.
2.10.Про регулювання земельних відносин.
2.11.Про продаж земельної ділянки.
2.12.Про земельні ділянки сільськогосподарського призначення.
2.13.Про внесення змін до рішення міської ради від 29.07.2015 №951 «Про забезпечення учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції земельними ділянками».
2.14.Про включення до Переліку першого типу, включення до Переліку другого типу та передачу в оренду об’єктів комунальної власності Глухівської міської ради.
2.15.Про надання дозволу на передачу в безоплатне тимчасове користування майна комунальної власності Глухівської  міської ради.
2.16.Про прийняття у комунальну власність Глухівської міської ради об’єкту нерухомості.
2.17.Про дострокове припинення договорів оренди.
2.18. Про внесення змін до рішення Глухівської міської ради від 24.12.2020 №89 «Про бюджет Глухівської міської територіальної громади на 2021 рік».
2.19.Інші питання.
  1. Засідання  постійних комісій міської ради провести 22 вересня 2021 року о 14.00 згідно з порядком денним роботи комісій.

Глухів