про проведення конкурсу на визначення суб’єктів господарювання для утримання
та розвитку об’єктів благоустрою міста Глухова
Організатор конкурсу: управління житлово-комунального господарства
та містобудування Глухівської міської ради, яке знаходиться за адресою:
м. Глухів, вул. Шевченка, 4, тел. 2-25-02
Найменування та адреса об’єктів благоустрою м. Глухова, відносно яких проводиться конкурс з їх утримання та розвитку:
  1. Територія загального користування площею 456 кв. м. в м. Глухові по вул. Ціолковського, 6.
  2. 2. Територія загального користування площею 2280 кв. м. в м. Глухові по вул. Есманський шлях, 42.
Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:
- Конкурсні пропозиції подаються у письмовому вигляді відповідно до вимог конкурсної документації до відділу контролю за благоустроєм територій управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 4, другий поверх, каб. № 11.
- Кінцевий термін подання пропозицій: до 09-00 год.  10.09.2021
Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:
зала засідань Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 6  об 11-00 год.  09 вересня 2021 року.
Органи та особи, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: з усіх питань, пов’язаних з наданням консультацій учасникам конкурсу та оформлення конкурсних пропозицій, а також щодо отримання конкурсної документації, необхідно звертатися до відділу контролю за благоустроєм територій управління житлово-комунального господарства та містобудування Глухівської міської ради за адресою: м. Глухів, вул. Шевченка, 4, другий поверх, каб. № 11, тел. 2-25-02, Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
pngwing.com 1